gizem pakyurek

Hakkımızda

Gizem Pakyürek İç Mimarlık, İstanbul'da konut, otel, butik otel, restoran cafe tasarımı ve dekorasyonu konusunda mimari hizmetler sunmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres

Maslak Mah. AOS 55. Sok. No: 4 İç Kapı No: 542 Sarıyer/İSTANBUL

Hakkımızda

gizem pakyürek

Gizem Pakyürek, lisans eğitimini 2015 yılında Işık Üniversitesi İç Mimarlık bölümünde derece ile tamamlamıştır. Eğitim hayatı devam ederken çalışma hayatına da atılmış ve bir çok projede aktif olarak yer almıştır. Kariyerinin bir kısmında dünya mimarisinden örnekler incelemek ve çalışmak için İtalya'ya giden Gizem Pakyürek, iç mekan tasarımı ve dekorasyonu konusunda güncel gelişmeleri takip etmeyi sürdürmektedir. Profesyonel çalışma hayatında edindiği mesleki tecrübeleri 2020 yılından bu yana kendi firması çatısı altında devam ettirmektedir.

Gizem Pakyürek İç Mimarlık olarak, uzmanlık alanımız olan iç mimaride yetenekli profesyoneller ile tutkulu, yoğun ve beğeni odaklı bir anlayış içinde çalışıyoruz.

Planlamasını ve tasarımını yaptığımız projelerde yaratıcılığa, yeniliğe ve sizlerin taleplerine bağlı kalarak mutluluk kaynağı olacak yaşanabilir alanlar tasarlıyoruz. İnovasyon, araştırma ve marka değerini geliştirme konularında akılcı ve son derece yaratıcı çözümler inşa ediyoruz.

Karmaşık sorunları çözmek ve sizlerin mutlu ve huzurlu olduğunuz yüksek enerjili ortamlar tasarlamak için fikirlerinizi alıyor ve sizinle birlikte çalışarak ilham alıyoruz. İşimiz aracılığıyla tutkumuzu sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz.

Detayların mekandaki estetiği zenginleştirdiğini düşünüyoruz ve herbir detay üzerinde özenle çalışıyoruz. Çünkü projelerimizde tüm mekanı bir bütün olarak ele alıyor detayların mekan ile bir bütünlük oluşturması gerektiğini düşünüyoruz. Bu konuda yaratıcı fikirler geliştiriyor ve projeye yönelik konsept danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.

Gizem Pakyürek İç Mimarlık olarak, alanında uzman, deneyimli ve yaratıcı bir ekibe sahibiz. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış ekibimiz, projelerimizi müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde tamamlamak için bir araya gelmiştir. Tasarım ve uygulama süreçlerinde birlikte çalışarak, her aşamada müşteri memnuniyetini ve projelerimizin kalitesini en üst düzeyde tutmaktayız. Ekibimiz, her zaman yenilikçi fikirlerle ve en son trendleri takip ederek, projelerimize değer katmayı hedeflemektedir.

ekibimiz

DEĞERLERİMİZ

Memnuniyet Odaklılık: İhtiyaçları eyleme dönüştürerek ilham verici ve kalıcı çözümlere ulaşırız.

Sürdürülebilirlik: İnsanlar, kaynaklar ve topluluklar için sorumlu hissediyoruz.

Çok Yönlülük: Farklı kaynaklardan farklı bakış açılarıyla hazırlanmış en iyi fikirleri ve çözümleri masaya getiriyoruz.

Tutkulu Olmak: Yaptığımız işi seviyoruz ve her gün benzersiz bir güç, azim ve özveriyle çalışıyoruz.

Atiklik: Çevik, hızlı ve verimli bir şekilde ihtiyaçları tahmin eder ve fırsatları ararız. Sorunları her düzeyde aciliyet duygusuyla çözeriz.

İyi Bir Dinleyici Olmak: Sektörün ve projedeki mekan sahiplerinin ihtiyaçlarını gerçekten anlamak için planlama sürecinde bizden istenenleri aktif olarak dinliyoruz.