gizem pakyurek

Hakkımızda

Gizem Pakyürek İç Mimarlık, İstanbul'da konut, otel, butik otel, restoran cafe tasarımı ve dekorasyonu konusunda mimari hizmetler sunmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres

Maslak Mah. AOS 55. Sok. No: 4 İç Kapı No: 542 Sarıyer/İSTANBUL

İç Mimari Proje Tasarımı

İç Mimari Proje Tasarımı

Gizem Pakyürek İç Mimarlık firması olarak mekanlarınızın tasarımını projelendirirken öncelikle ‘sizi dinliyoruz’. İç mimarlık projelendirme hizmeti talep ederken isteklerinizi iyi anlamış olmayı önemsiyoruz. Yaptığımız görüşmeler neticesinde tam olarak hayalinizdeki tasarımı proje halinde hayata geçirmeyi ve anahtar teslim şekilde süreçlerimizi tamamlamayı hedefliyoruz.

Profesyonel iç mimarlık hizmeti ile ev, villa, restoran, cafe, otel, kış bahçesi, mağaza gibi yaşam alanlarınızın yenilenmesinde ve oluşturulmasında sizin memnuniyetiniz için çalışıyoruz. İç mimari proje tasarım hizmeti dahilinde olan tüm süreçlerde sizin yanınızda oluyoruz. Birlikte belirlediğimiz ihtiyaçları giderecek şekilde sunumlarımızı tamamlıyoruz. İç mimari projelerimizi 3d görseller ile beğeninize sunuyoruz. Yapılmasını istediğiniz değişiklikleri ve revizeleri titizlikle tamamlıyoruz. Projenin uygulama aşamasından önce tüm detayları çözmüş ve siz değerli müşterilerimize eksiksiz olarak sunmuş oluyoruz.

Tasarım Projesi Aşamalarımız

İç mimari tasarım projesi, bir alanın ilk oluşturulma sürecinden başlanarak planlanmalıdır. Tasarlanacak mekânın ne amaçla kullanılacağı belirlendikten sonra gerekli çalışmalar buna göre planlanmalıdır. İç mekân tasarımı projesi oluşturmadaki amacımız, projenin tamamlandığında nasıl bir görümünü olacağını önceden belirlemek ve buna göre ihtiyaçları tespit etmektir. Bu amaca hizmet edecek şekilde doğru yönlendirmeleri ve planlamaları müşterimizle birlikte yaparız.

Mekanınızın iç tasarım projesi görsel olarak müşterimize sunulduğunda proje aşamaları ve ihtiyaçları konusunda da detaylı bir bilgilendirme yapıyoruz. Tüm bu bilgilendirme süreçleri sorunsuz ve müşteri isteğine tamı tamına uygun bir proje hayata geçirmek için gerekli gördüğümüz aşamalardır.

Müşterimizin hayalindeki iç mekân tasarımını anlatırken zorluk yaşamaması adına farklı tarzdaki tasarım örneklerini paylaşıyoruz ve bir konsept belirleme süreci başlatıyoruz. Mekânın kullanım amacı, yapısal ihtiyaçları, müşterinin özel istekleri gibi etkenler bu aşamada detaylıca incelendikten sonra projenin çizilmesi için çalışmalar başlatılıyor.

İç mekân tasarımı projesi çizilirken gerekli olacak ölçü alma, mekân ve tesisat keşfi gibi aşamalar büyük bir titizlikle tamamlanıyor. Sonrasında ön proje çalışmaları başlatılıyor.

Projelendirme hizmetimiz, çizimler tamamlandıktan sonra mekânın mobilyalar ve malzemeler dahil olacak şekilde sunuma hazır hale getirilmesi şeklinde devam ediyor. İç mekânın nasıl görüneceği bu aşamada net olarak ortaya çıkmakta ve müşterilerimize net bir fikir vermekte. Yapılan son revizelerden sonra ön proje aşaması tamamen bitmiş oluyor. Bundan sonraki aşamada tasarımın projelendirilmesi işlemine başlanır.

İç mekân tasarımı projemizde kullanılacak malzemelerin listesi, mobilyaların detayları, zaman ve bütçe belirleme gibi adımlar bu aşamada tamamlanır. Projelendirme hizmetimiz kapsamında uygulanan aşamalar dahilinde şu hizmetler müşterilerimize sunulur:

  • Teknik Plan ve Kesitler
  • Tavan ve Döşeme Planları
  • Elektrik, Aydınlatma, Havalandırma ve Tesisat Planları
  • Malzeme ve Mobilya Listesi
  • Vitrifiye & Armatür Listesi
  • Aydınlatma Listesi
  • Fiyat Teklif Listesi
  • 3D Render Görselleri
  • Final Revizyon