gizem pakyurek

Hakkımızda

Gizem Pakyürek İç Mimarlık, İstanbul'da konut, otel, butik otel, restoran cafe tasarımı ve dekorasyonu konusunda mimari hizmetler sunmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres

Maslak Mah. AOS 55. Sok. No: 4 İç Kapı No: 542 Sarıyer/İSTANBUL

İç Mimari Proje Uygulama

İç Mimari Proje Uygulama

Gizem Pakyürek İç Mimarlık olarak çok sayıda projeye imza atmış olarak edindiğimiz tecrübe sayesinde projelendirmesi tamamlanmış iç mimari projelerinizi hayallerinizdeki gibi hayata geçiriyoruz. İç mekân tasarımı, tadilat ve dekorasyon alanlarında da müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik hizmetler veriyoruz.

Tasarımı ve projelendirilmesi tamamlanmış mekânın yıkımı, onarımı, ürün montajı gibi tadilat uygulamalarını organize ediyoruz. Sonrasında dekorasyon detaylarının iç mekânda yaratılmak istenen konsepte uygun şekilde yapılmasını sağlayarak müşterilerimize eksiksiz şekilde teslim ediyoruz.

Sizi Hayallerinize Kavuşturuyoruz

Deneyimli ve kreatif düşünen bir iç mimarlık hizmeti ile kaliteli, uygun bütçeli ve verimli bir proje uygulaması sürecini tamamlıyoruz. Hayal ettiğiniz tüm detayları eksiksiz bir şekilde hayata geçiriyoruz.

Anahtar teslim şekilde tamamladığımız proje uygulama hizmetimiz dahilinde tercih ettiğiniz mimari stile uygun şekilde mobilya, malzeme ve dekorasyon ürünleri tercih edilir. Mekanınızdaki tüm alanlar verimli bir şekilde kullanılır ve dilediğiniz atmosfer yaratılır. Tecrübeli iç mimar ekibimiz ile deneyimlerimize dayanarak yenilikçi tasarımlar oluştururuz. Gizem Pakyürek İç Mimarlık Ofisi olarak, projelendirme ve proje uygulama süreçlerinde yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışmalar yürütürüz.

Anahtar Teslim Proje Uygulama

Proje uygulama hizmetimiz, profesyonel iç mimarlık hizmetimiz ile bugüne kadar teslim ettiğimiz sayısız proje kalemlerinden biridir. İç tasarımı yapılacak olan mekânın tüm imalat, tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarını özenle planlayarak bu süreçlerin sorunsuz şekilde tamamlanmasını sağlarız.

Onaylanmış konsept projeye sadık kalarak mekânın ihtiyacı olabilecek tüm alt yapı ve üst yapı projeleri uygulamaya yönelik olarak hazırlanır. Elektrik, güvenlik, mekanik, klima, zemin kaplama, asma tavan, aydınlatma, yangın, havalandırma, iç cephe kaplama, ıslak mekân ve benzeri ile tüm mobilya projeleri hazırlanarak tam set halinde sunulur.

Mekânda kullanılacak tüm malzeme, renk, doku seçimleri de siz değerli müşterilerimizin onayı ile tamamlanır.

Gizem Pakyürek İç Mimarlık Ofisi ile iletişime geçin ve iç mimari proje uygulama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz tamamladığımız projelerimizi inceleyebilirsiniz.