gizem pakyurek

Hakkımızda

Gizem Pakyürek İç Mimarlık, İstanbul'da konut, otel, butik otel, restoran cafe tasarımı ve dekorasyonu konusunda mimari hizmetler sunmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres

Maslak Mah. AOS 55. Sok. No: 4 İç Kapı No: 542 Sarıyer/İSTANBUL

Tadilat Dekorasyon Hizmetleri

Tadilat Dekorasyon Hizmetleri

Profesyonel iç mimarlık hizmetlerimize ek olarak tasarımı değiştirilmek ve yenilenmek istenen mekanlar için tadilat-yenileme hizmetimiz bulunmaktadır. İstanbul’da hizmet veren Gizem Pakyürek İç Mimarlık ofisimiz ile her türlü iç mekân alanınız için anahtar teslim tadilat hizmeti vermekteyiz. Oturma odası, mutfak, yatak odası, ofis, otel gibi mekanlarınız için yenilme ve tadilat işleriniz büyük bir titizlikle tamamlanıyor.

Tecrübeli ekibimiz ile her türlü tadilat ve dekorasyon işlerinizi büyük bir titizlikle anahtar teslim olacak şekilde baştan sona gerçekleştirmekteyiz. İstanbul anahtar teslim tadilat firması olarak hizmet veren Gizem Pakyürek İç Mimarlık olarak alanında uzman kadromuz ile çalışmaktayız.

Tadilat ve dekorasyon işlemleri planlı bir süreç dahilinde ele alınır. Yapılan planlamaya uygun şekilde yaşam alanlarının hem sizler için uygun hem modern hem de kullanışlı bir yapıda tasarlanması işlemi tamamlanır. Tadilat süreçleri yürütülürken en önemli husus, tasarlanan planın gerçeğe dönüştürülmesi sürecinde profesyonel bir yaklaşım sergilenmesidir. Gizem Pakyürek İç Mimarlık olarak İstanbul'da yer alan ofis ve işletme yapımızda sizler için gerekli anahtar teslim dekorasyon hizmetlerini yüksek kalite anlayışımız ile müşterilerimize sunmaktayız.

Anahtar teslimi tadilat projelerimiz ile komple dairenizi yeniliyoruz. Tadilat işlerinizi profesyonellere bırakın. Tüm tadilat ihtiyaçlarınızı karşılayacak uzmanlığa sahibiz.

Tadilat ve dekorasyon işlerinizde kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerini tam olarak karşılayan hizmet anlayışı ve yüksek müşteri memnuniyeti ilkesi hizmet veriyoruz.