gizem pakyurek

Hakkımızda

Gizem Pakyürek İç Mimarlık, İstanbul'da konut, otel, butik otel, restoran cafe tasarımı ve dekorasyonu konusunda mimari hizmetler sunmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres

Maslak Mah. AOS 55. Sok. No: 4 İç Kapı No: 542 Sarıyer/İSTANBUL

Apart Seraglio

Apart Seraglio

Seraglio Apart projesinde, 40 yaşındaki eski bir binanın yenilemesini tamamlayarak Seraglio Otel markasının modern tarzını buraya da yansıttık. Baştan sona iç mekan dekorasyonu yaptığımız bu eski binada otel şıklığına sahip, ev konforunda bir apart tasarımını hayata geçirdik.

Yatak odaları ve banyolar modern tarzda yeniden tasarlandı. Otel iç mimarisinde gerekli gördüğümüz tüm dokunuşları büyük dikkatle gerçekleştirdik.

Apart otel iç dekorasyonu çalışmalarında yatak odası alanı oldukça önemlidir. Bu alanın, her anlayıştan konuğa hitap edecek bir tarz taşıması gerekir. Odanın dekorasyonu kadar alanın kullanışlı olması da ön planda tutulmalıdır. Tüm bu noktalara önem vererek Seraglio Apart'a yepyeni bir yüz kazandırdık. Bu hedefle bazı yatak odalarına daha önce olmayan özel banyo ilavesi yaptık.

İç mimarlık projesini yürüttüğümüz bina eski ve çarpık bir plana sahip olduğu için dekorasyonda modern tasarımı tercih ettik. Odaların ortasından geçen yamuk kirişleri dekoratif tavanlar yaparak gizledik. Binanın yaşının getirmiş olduğu izolasyon problemlerini çözdük ve ıslak hacim tesisatları ile ısıtma tesisatlarını yeniledik.

Yenileme süreçlerini baştan sona planladığımız Seraglio Apart'ta, mobilya dekorasyonunu da tamamlayarak anahtar teslim şekilde projeyi noktaladık.

Proje Kategorisi

Butik Otel

Bize Ulaşın

+90 (532) 680 95 84